• Spojená škola internátna
    M.R.Štefánika 323/1, 914 01 Trenčianska Teplá
  • kancelária ekonómky školy,vedúcej školskej jedálne, mzdovej účtovníčky:
    email: szsitt@verejne.org

riaditeľka školy:
    +421 904 263 724 Mgr. Eva Ševčíková
    email: evase6@gmail.com

Streda 2. 12. 2020

KUPREV

KUPREV – primárny preventívny individuálny program

Program KUPREV je určený pre: deti od 4 rokov do zahájenia povinnej školskej dochádzky. Plošné využitie pre mentálne znevýhodnené deti, úspešné používaný u dysfatických, autistických detí a samozrejme aj u detí s ADHD/ADD. Pracuje sa individuálne s dieťaťom a zákonným zástupcom po zakúpení pracovného zošitu KUPREV. Pre viac informácií informovať Mgr. Máriu Šulhánkovú tr. učiteľku I.C. Realizácia programu v čase:

Utorok: 11,50 hod. – 12,35 hod

12,50 hod – 13,40 hod.

Streda od 12,50 hod. – 13,40 hod.

Láskavosť je viditeľný strom, ktorého neviditeľným koreňom je láska.- (Andrej Dermek)

V tomto roku je nutné použiť predpísané tlačivá, ktoré sú zverejnené TU, nakoľko iné daňový úrad nebude akceptovať. Ďakujeme za Vašu podporu.

Novinky

• Plán aktivít programu „Škola podporujúca zdravie“ : máme mesiac november venujeme sa významu liečivých rastlín. Naša výstava liečivých rastlín vo vestibule, do ktorej sa môžu zapojiť PZ aj rodičia nazbieranými bylinkami.

Mgr. Monika Heldáková koordinátorka ŠPZ

• Do galérie I. AU boli pridané fotografie.

• Touto cestou sa chceme veľmi pekne poďakovať za pomoc pri výstavbe plota, ktorý sme stavali svojpomocne v našej škole pánovi Pagáčovi. Ceníme si Váš čas a ochotu nezištne pomáhať.

• Dňa 12.11. k nám do školy prišiel štvorročný chlapček Maroško Vodička s mamičkou. Do špeciálnej materskej školy priniesli množstvo hračiek. Maroško rozdával hračky našim deťom. Tie sa veľmi tešili z autíčok, stavebníc, autodráhy, skladačiek... Ďakujeme.

Novinky

• Spojená škola internátna
    M.R.Štefánika 323/1, 914 01 Trenčianska Teplá
  • kancelária ekonómky školy,vedúcej školskej jedálne, mzdovej účtovníčky:
    email: szsitt@verejne.org

riaditeľka školy: